کمپانی « اولد شیپ » تولید کننده محصولات متنوعی در حوزه پوست ومو در سراسر دنیا میباشد. این کمپانی  محصولات  ارزشمند خود را با بهره گیری از«  عصاره گیاهان  »  با فرمولاسیون های مخصوص و طی فرایندهای خاص خود تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد .

فرمولاسیونهای انحصاری  کمپانی اولد شیپ با توجه به نیاز واقعی پوست و مو در لابراتورهای مجهز کشور آلمان فرموله  گردیده است . همچنین محصولات خود را از مواد اولیه باکیفیت و تاثیرگذاری بالا که در برترین برندهای آرایشی و بهداشتی جهان استفاده میشود تولید مینماید .

این کمپانی یک شبکه جهانی با زنجیره تامین شفاف است و ما بر اساس اهداف، ایده‌ها و چشم‌اندازهای جهانی شبکه گام بر می‌داریم

محصولات اولد شیپ در لاین های مختلف و با ایده درمانهای خانگی تهیه و عرضه گردیده است . محصولات متنوع این کمپانی برای موهای آسیب دیده . کراتین تراپی . کراتین_شده . دارای رنگ مو . رنگ_شده . پروتئینه و ویتامینه و جوانسازی و حوزه احیا و ترمیم تولید و عرضه میگردد .

فعالیت اصلی کمپانی اولد شیپ تولید و عرضه مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و عرضه ان به شرکتهای تولید کننده مطرح در جهان میباشد .همین امر موجب گردیده تا محصولاتی با کیفیت بسیار ارزنده و موثر و درمان گر در حوزه مو تولید و عرضه کند .

مواد موثره بسیار غنی که در محصولات اولد شیپ مصرف شده با غلظت و کیفیتی با استانداردهای بالای جهانی میباشد . موادی چون کراتین , بیوتین , پروتئینهای گوناگون از جمله پروتئین ارزشمند ابریشم , ویتامینهای مختلف همچون ویتامین E و A و B و انواع امگا ها که موادی بسیار تاثیر گذار بر وضعیت کیفی و سلامتی مو میباشند .

داد و ستد مروارید

شرکت « دادوستد مروارید » تنها نماینده انحصاری کمپانی « اولدشیپ » در ایران میباشد و امیدوار است همانند دیگر مشتریان خود در سراسر جهان رضایت مشتریان کشور عزیزمان ایران را به دست آورد

ما و همکارانمان در این مجموعه همواره خواهیم کوشید تا بهترین کیفیت را در محصولات کمپانی اولد شیپ حفظ و عرضه کنیم تا در میان سبد مصرف شما هموطنان عزیز ماندگار بمانیم .